All for Joomla All for Webmasters
@ozgrust

About The Author

Özgür Usta

Özgür Usta

Merhaba, Hakkımda detaylı bilgileri pek yakında buraya yazacağım. Saygılar. @ozgurust

Want to reach this author? |
Cumartesi, 27 Ekim 2018 00:08 tarihinde oluşturuldu 484 Hits Comment count: 0 Özgür Usta tarafından yazıldı.

Feature

Paslanmaz, Pleksi, Alüminyum, Demir ve Galvaniz Kutu Harf Modelleri. Günümüz Reklam Tabelalarının Olmazsa Olmazı Kutu Harf Model Tasarımlarını 

Devamını oku...
Pazar, 14 May 2017 08:05 tarihinde oluşturuldu 1136 Hits Comment count: 0 Özgür Usta tarafından yazıldı.

Hani kabus dolu rüya görürsün ve uyanamazsın bitürlü, çığlık atmak istersin ama sesin çıkmaz ya,
Aslında üstün açık kalmıştır ve üsüyorsundur, kabus dolu rüyaya sebep olan tamda budur işte..
Sen bu kötü rüyadan uyanmaya çabalarken, Bir çif el gelir ve üşümüş bedeninin üzerine bir battaniye örter; bi anda güzelliğe dönüsüş o kabus dolu rüya. Sen bunun farkına bile varmaksızın uyumaya devam edersin. Saat kaç olursa olsun seni düşünen, umursayan bir çift Anne elidir o üzerine battaniyeyi örten, Yanlızlığını paylaşan..!

Devamını oku...
Cuma, 12 May 2017 21:25 tarihinde oluşturuldu 4540 Hits Comment count: 0 Özgür Usta tarafından yazıldı.

Feature

Irmak Reklam Tabela Sistemleriwww.irmakreklam.com
Bit yıl bir yere bağlı olmadan, FreeLance işler yaptım, bu arada düşük bütçeli bir dükkan bulmuştum fakat kira peşinatı ve dükkan içi mobilya vb masrafları için az, bi paraya ihtiyacım vardı. bu parayı yine ''Amcam'' dan iştedim ve beni tam 15 gün boyunca oyaladı. Ofisine gidip masasına oturduğumda hemen önemli bir telefonu geliyor konuşarak ofisten çıkıp gidiyordu. işlettiği tabela dükkanının günlük cirosu benim borç olarak istediğim paranın tamamını çıkarttığı zamanlar oluyordu.

Bu arada babaannem ''rahmetli'' oda benim 2005 yılında annemi kaybettikten sonra düzenli bir işe girip, evlenip yuva kurmamı istiyordu. babaannem bana amcanın yanında işe başla ben konuşayım alsın seni işe diyip bana nasihatler veriyordu. bende amcamın bana karşı olan soğukluğunu ona söylüyordum fakat ona tuhaf geliyordu. yaşlı olmasına rağmen ''Amcam'' oğlunun hayata bakış açısı onu şaşırtıyor olmaz öyle şey diyip geçiştiriyordu. derken 15 günlük süre 1 aya çıktı bir ay sonra amcam bana başla bari o zaman işe dedi. (ama dükkan açmak için para vermedi) bende bir yıl çalıştım para biriktirdim ve dükkan açacak kadar komik denilecek kadar bu gün ki (2017) 4 aylık askeri ücret alan bir elemanın aylık alacak kadar para biriktirdim. ne tuhaf dimi. 1 yıl çalış, biriktirilen paraya bak. üstelik bu maaşı veren öz amca.

Cuma, 12 May 2017 20:05 tarihinde oluşturuldu 1302 Hits Comment count: 0 Özgür Usta tarafından yazıldı.

Additional info

Yeni, profesyonel slayt fotoğraf klibi web adresiniz.

Arkadaşlık, Sevgili, Nişan, Düğün, Aile, vb. kıymetli hatıra fotoğraflarını sitemiz üzerinden beğenerek sipariş ettiğiniz 3D Animasyon ve Hareketli Grafik tasarım şablonları ile hazırlıyor ortaya muhteşem Slayt Foto Klip işleri çıkartıyoruz. Video çoktıları Full HD (1080p) kalitesinde size teslim ediyoruz.

Devamını oku...
Cuma, 12 May 2017 19:43 tarihinde oluşturuldu 1361 Hits Comment count: 0 Özgür Usta tarafından yazıldı.

Additional info

Türkiye'nin tüm illerinden reklama uygun bina cepheleri arşivi.

Reklam'a uygun Bina cephesi kiralama işlerinde ihtiyaç duyulan web site projesinin tasarım ve iş modelinin ana fikir sahibi ve uygulayıcısı olarak, sektördeki açığı projelendirdiğim iş bu Cephekirala.com web sitesi ile kiralık açık hava reklam alanları mecrasının hizmetine sunmuş bulunmaktayım. Bu web sitesinin hizmet politikası,

Devamını oku...
Perşembe, 04 May 2017 12:00 tarihinde oluşturuldu 2964 Hits Tags: faydalı bilgiler Comment count: 0 Özgür Usta tarafından yazıldı.

Feature

Toplum hayatında önemli görevler üstlenmiş, toplumu ilgilendiren önemli olayları bizzat yaşamış veya bu olaylara şahit olmuş kişilerin bu olayları duyurmak için sanat değeri taşıyan bir üslupla yazdıkları yazılara “anı” (hatıra, hatırat) denir. Anıların yazıldığı defterlere “hatıra defteri” denir.

Anı yazıları yaşanmakta olanı değil, yaşanmışı konu alır. Anılar ya günü gününe tutulan notlardan yararlanılarak ya da yaşanan olaylar anımsanarak sonradan yazılır. Her iki durumda da anılar yaşandıktan çok sonra kaleme alınır. Anılarda gözlem esastır. Anılar kişinin kendi özel tarihidir. Mesleki yaşamında başarıya ulaşmış veya şöhreti yakalamış bazı kişiler anılarını yazarlar.

Anının özellikleri şunlardır:

  • Anılar tarihi gerçeklerin öğrenilmesine katkı sağlar.
  • Gelecek kuşaklara ders vermek ve kamuoyu ile hesaplaşmak amacı da vardır.
  • Anılar kişinin yaşadığı dönemle ilgili bilgiler de verir. Bu bakımdan anılar tarihe ışık tutan kaynaklar arasında yer alır.
  • Yaşanmış olayların gizli kalmış bazı yönlerini açığa çıkarır. Ancak bunlar, olaylara kişisel bakış açısıyla kaleme alınmış olduklarından kesin ve bilimsel bir doğru gibi kabul edilemez ve nesnel bir belge niteliği taşımaz.
  • Anılar sonradan kaleme alındığı için olaylar üzerinden çok zaman geçmiş olur. Kişi bu zaman içinde değişim geçirebilir, olaylara bakış açısı değişebilir. Dolayısıyla anılar yazıldıkları andan bakılarak kaleme alınır.
  • Anıların mutlaka gerçeği anlattığı söylenemez, onlara sağlam tarihî belgeler olarak bakılamaz.

Anı Türünün Tarihsel Gelişimi

Anı, edeb¡yatımızda oldukça eski bir geçmişe sahiptir. Bu türün ilk örnekleri ilk yazılı metinlere kadar uzanır. Bu bağlamda, Göktürk Yazıtları’nı edebiyatımızın ilk anı örnekleri saymak mümkündür. Ebulgazi Bahadır Han’ın 17. yüzyılda yazdığı “Şecere-i Türk’ adlı eseri anı türündedir.

Devamını oku...

En Çok İncelenen İşler