All for Joomla All for Webmasters
@ozgrust

Cephekirala.com

12 May 2017
0

Türkiye'nin tüm illerinden reklama uygun bina cepheleri arşivi.

Reklam'a uygun Bina cephesi kiralama işlerinde ihtiyaç duyulan web site projesinin tasarım ve iş modelinin ana fikir sahibi ve uygulayıcısı olarak, sektördeki açığı projelendirdiğim iş bu Cephekirala.com web sitesi ile kiralık açık hava reklam alanları mecrasının hizmetine sunmuş bulunmaktayım. Bu web sitesinin hizmet politikası,

karşılıklı sözleşmeleri web site hizmetinin çalışma politikalarına entegre ederek açık hava reklam sektöründe herkese açık, reklama uygun bina cephesi kiraya verme, alma ve reklam eserleri imalatı/uygulamaları işlerinde yeni bir pazarlama mecrası oluşturmuş bulunmaktayım. @ozgrust

Fikir
Açık havadaki bina reklam giydirme işleri ile alakalı bir web site projesidir, reklam’a uygun lokasyon lu araç ve yaya trafiği iyi konumdaki binaları kiralama işlerinde aktif rol alacak bir marka hayal ettim. bu marka reklam veren i bina kiraya veren ile arasında güvenilir köprü görevini üstlenecek bir marka olmalıydı uzun düşünce ve beyin fırtınasından sonra web projesinin adına www.cephekirala.com 'a karar verdim ve web projesini 2015 yılının ocak ayında tamamlayarak yayın hayatına başlattım. 3/7 ay içinde baya bir ilgi gördü. şuanda aktif olarak 57 adet reklam a uygun bina cephesi kiralanmaya hazır ilan olarak web sitemde yayınlanmaktadır. bu ilanların 30 tanesinin lokasyonları oldukça iyidir. diğer ilanlar ise semt içi yerel firmalar için reklam verilebilecek bina cepheleridir.

Hedef: Cephekirala.com
Açık hava reklam veren firmalar için Türkiye geneli bu web sitesini aktif hale getirerek çalışma ortamı oluşturmak iş ve eleman portföyünü geliştirmektir. Kurumsal bir reklam veren müşteri ihtiyacında istanbul, izmir, samsun, vb gibi Türkiye'nin büyük şehirlerinde lokasyon ve araç, yaya trafiği iyi konumdaki bina cephelerini www.cephekirala.com bünyesinde toplamak Türkiye geneli mevcut müsait reklam cephelerini reklam veren’e anında sunabilmektir.

Açık hava da reklam verilecek işlek cadde ve ana artel yol üzeri bina cepheleri ilan arşivi. Sizinde bina cepheniz reklama uygunsa ücretsiz ilan kaydı yapın, karlı çıkın.

Sektörde bir ilk, Cephekirala.com Türkiye geneli tüm iller de ana artel yol, yaya ve araç trafiği yoğun işlek caddeler de reklam'a uygun bina cephelerini aynı çatı altında topluyor ve reklam veren'in hizmetine sunuyor.

Özgür Usta

Merhaba, Hakkımda detaylı bilgileri pek yakında buraya yazacağım. Saygılar. @ozgurust

- Twitter - Facebook - Google+
Özgür Usta
Leave A Comment