All for Joomla All for Webmasters
@ozgrust

Slaytfotoklip.com

12 May 2017
0

Yeni, profesyonel slayt fotoğraf klibi web adresiniz.

Arkadaşlık, Sevgili, Nişan, Düğün, Aile, vb. kıymetli hatıra fotoğraflarını sitemiz üzerinden beğenerek sipariş ettiğiniz 3D Animasyon ve Hareketli Grafik tasarım şablonları ile hazırlıyor ortaya muhteşem Slayt Foto Klip işleri çıkartıyoruz. Video çoktıları Full HD (1080p) kalitesinde size teslim ediyoruz.

Hatıralar Değerlidir. Hayatın içinden kopup gelen ve yaşamdan kesitler sunan hatıra fotoğrafları, hayatımızın bir dönemin tanıklığını yapar ve geçmiş zamanın daha iyi anımsanmasına katkı sağlarlar. Sevdiklerimiz ile yaşadığımız güzel anlarımızı, bir zaman sonra anımsadığımız da duygularımız ile pekiştiririz ve haz alırız. Hayatımızı zamanın nasıl geçtiğini pek düşünmeden yaşasak ta bir bakmışız ki dünkü yaşadıklarımız çok daha da kıymetli hatıralara dönüşmüştür. Slaytfotoklip.com projesi geçmişteki veya günümüzdeki çektiğiniz kıymetli hatıra fotoğraflarınızı dahada özel hale getirmek için tasarlanmış bir web sitesi projesidir.

Bir Düşünün.!

Evinizde kalabalık misafirleriniz olduğunda, Sevdikleriniz ile hoş sohbetler sırasında fotoğraf albümünüzü çıkartıp bir oraya bir buraya sırayla baktırmak vakit kaybı yaratmakta ve oldukça zahmetlidir. Beğenerek satın aldığınız bir Slayt Foto Klip videosunu televizyonunuzun ekranında Full HD kalitede izlerken, Aynı anda misafirlerinizin fotoğraflarınızı görmesi ve aynı duyguları yaşarken sohbetlerinize tüm misafirlerinizin dahil olması keyifli zamanlar geçirmenize olanak sağlayarak misafirlerinize etkileyici bir fotoğraf albümü seyri sunarsınız. Sevgilinize, Eşinize ve Arkadaşlarınıza özel hissettirecek bir Slayt Foto Klip ile onlara özel olduklarını hissettirin. Sevdiğiniz kişilere karşı olan duygularınızı farklı bir bakış ile hitap eder ve bunu kalıcı olarak harika bir anıya dönüştürebilirsiniz.

Slaytfotoklip Nedir?
Slayt Foto Klip; Adından da anlaşılacağı üzere çekmiş olduğunuz fotoğraflarınızı, sizin seçtiğiniz bir fon müziği ile yine sizin seçtiğiniz sitemizde yayınladığımız siparişe açık 3D Grafik ve Grafik Animasyonlu video şablonlarına dahil ederek Full HD 1080p çıkış aldığımız video klip hizmetidir. Günümüzde Grafik animasyon tekniği televizyon ve Sinema dünyasında çok yaygın olduğu gibi artık özel hatıralarımıza da giriyor. Bu teknolojiyi kullanarak dahada değerli, etkileyici hale getirdiğiniz hatıralar, sevdiklerinizle paylaştığınızda muhteşem bir duygu yaşarsınız. Devamını Oku..

Neden Slaytfotoklip?
Henüz yeni bir proje olan Slaytfotoklip.com fotoğrafçılık sektöründe bir ilke imza atıyor. Standart slayt gösterisi Videolarına fark atacak görsellikte çeşitlilik sunarken hem izleme keyfini üst düzeye çıkartıyor, hemde fotoğraflarınızı 3D Grafik Animasyonlar ile sevilen müzik eşliğinde özel hazırlanmış yüksek kalitede video ile izleme keyfi sunuyor.

Türkiye'de fotoğraf slaytı denilince ilk akla gelen klasik bilgisayar programıyla art arda gelen resimlerdir. bu slaytlar birçok bilgisayar kullanıcısı tarafından yapılabilmektedir, buna rağmen bu slaytlarada ücret ödenebilmektedir, bir başka ilk akla gelen ise düğün veya nişan slaytları dır. Günümüzde sosyal medyanın da hayatımıza girmesi ile insanlar dijital ortamlarda da duygularını ifade etmeye başlamışlar ve çok özel alternatifler aramaktadır. İnsanlar Düğün veya Nişan törenlerinde duyguları ifade etmenin yanı sıra artık Arkadaşlık ve Dostluğa, Sevgiliye, Aileye, Doğum Günlerine, Bebek ve Çocuklara özel günlerde de duyguları ifade etmenin farklı arayışları içerisindedir. Bu arayışlara alternatif olarak hazırladığımız proje Slaytfotoklip.com dur. Devamını Oku..

Özgür Usta

Merhaba, Hakkımda detaylı bilgileri pek yakında buraya yazacağım. Saygılar. @ozgurust

- Twitter - Facebook - Google+
Özgür Usta
Leave A Comment