Grafik Tasarım

+90 Adet Ürün Tanıtım Filmleri (2019)

Tanıtım Filmi | 1.54 dk.
Oylama:
0/10
0

İş Bilgileri

Hakkında

Müşterimiz Akarsu Reklam için 90'dan fazla ışıklı ve ışıksız kutu harf ürünleri model tasarımları, video çekim ve kurgu montaj işleri tarafımdan yapılmıştır. Yurt içi ve Yurt dışı ihracat yapan Akarsu Reklam Şirketi için bu modelleri A'dan Z'ye grafik tasarım işleri ve fotoğraf, video tasarım işlerini 4 aylık yoğun bir tempoda çalışarak şirketin uluslar arası katılacağı Sign İstanbul 2018 isimli fuara yetiştirmiş bulunmaktayız. ürünlerin tasarım aşaması bizden üretimleri Akarsu Reklam'dan olup bu tarz ürün yelpazesi üreten sektörde ilk olmuştur.

Aşağıda incelemeniz için öne çıkan bazı kutu harf model tanıtım filmi çalışmaları listelenmiştir. Bunun gibi yaklaşık 100'ü aşkın kutu harf tanıtım videosu daha vardır. o videoları incelemek için Akarsu Reklam Web sitesi yada Akarsu Reklam Youtube Kanalını ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Grafik Tasarım ve Üretim:
Başlangıçta grafik tasarımdan başladık, 90'dan fazla model çizimini imalat üretimine uyarlı olarak tasarlamak yaklaşık 1 ay gibi bir zaman sürdü, CorelDraw programı kullanarak her bir kutu harf modelini Model numarası vererek teknik imalat dosyası hazırladık. Bir çok kutu harf modelini firmaya üretim yaptırarak çeşitli aksaklıkları görüp çalıştığımız dosyayı güncelledik. Daha sonra tüm modellerin üretimi yapıldı.

Fotoğraf ve Video Çekimleri:
Üretimi tamamlanan kutu harf modellerini fotoğraf stüdyomuzda, çeşitli açılarda her bir kutu harf modelinin ışıklı ve ışıksız olarak fotoğraf çekimleri gerçekleştirildi. Video Çekimleri için yine çeşitli açılardan çekimler yapıldı, ek olarak kutu harfleri özel bir dönen stant üzerine koyarak yine ışıklı ve ışıksız halleri dönerken videoları çekildi.

Kurgu ve Montaj:
Fotoğraf ve Video çekimlerinin ardından tüm kutu harf modellerinin tanıtım videoları ilgili kategorilere göre isimlendirip kurgu montaj işleri tamamlandı ve akarsu reklam youtube kanalına yüklendi.
A'dan Z'ye Tüm Kutu Harf Tatınım Videolarını Akarsu Reklam Youtube Kanalını Ziyaret Ederek İnceleyebilirsiniz.

Web Tasarım:
Kurgu ve montajı tamamlanan tüm kutu harf modelleri tanıtım videoları, ve çekimini yaptığımız fotoğrafları Akarsu Reklam web sitesine entegre ettik. Akarsu Reklam Kutu Harf Modelleri Link'e tıklayarak web sitesinden tüm video ve fotoğrafları inceleyebilirsiniz.

Sonuç:
Bu proje uzun soluklu olmasına rağmen sıkılmadan tamamlamanın hazzını yaşadık.

Paylaş:

Videolar

Profesyonel Kutu Harf Modelleri - Çizim, Foto, Video Tasarım Promo

Tanıtım Filmi

Model 3 - Zemine Işıklı Fileli Paslanmaz Kutu Harf

Model 4 - Endirekt Paslanmaz Kutu Harf

Model 7 - Delikli Paslanmaz Kutu Harf

Model 10 - Delikli - Fileli Paslanmaz Kutu Harf

Model 39 - Çift Sıra Neon Paslanmaz Kutu Harf

Model 42 - E27 Rustik Paslanmaz Kutu Harf

Model 43 - Yapay Çiçek’li Paslanmaz Kutu Harf

Model 44 - Yapay Çim’li Paslanmaz Kutu Harf

Model 45 - Ampul’lü Paslanmaz Kutu Harf

HABERDAR OL!

Yeniliklerden ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-Mail Listemize Abone Olun!

Search