Grafik Tasarım

BenFero / Karaoke (2019)

Özel Video Tasarım | Karaoke Altyazı
Oylama:
0/10
0

İş Bilgileri

Hakkında

BenFero'nun Orman Kanunları isimli albümündeki Demet Akalın isimli türkçe rap şarkısına ait video klibine, metin animasyonu karaoke altyazı tarafımdan yapılmıştır. Yeni nesil türkçe rap müziğinde böyle parlayan yakışıklı ve sempatik sanatçı arkadaşları görmek beni pek memnun ediyor.

Müzik alt yapısı bir harika Furkan Karakılıç gerçekten başarılı bir iş çıkartmış. sözleri ise hem cin fikir, hemde oldukça eğlenceli ve başarılı Ben Fero sözleri tabiri caiz ise cuukk oturtmuş, özellikle ''Kelimeni Sana Geri Verir FERO'' :) kısmına bayılıyorum. sözler bir harika.

Video klip için söylenecek tek söz ise kesinlikle mükemmel Yönetmen: Silvyo Behmoaras gerçekten kaliteli kareler yakalamış. Zaman zaman dilime dolanan bu güzel müzik ve video klip'i izlerken şarkı sözleri'ni altyazı'lı yada karaoke şeklinde görmek ve şarkıya eşlik etmek isteyenler için kendi çapımda bir şeyler yapmak istedim. tekrar söylüyorum amacım tıklama almak veya başka bir şey kesinlikle değildir. Sadece bu eğlenceli eser'de şarkıyla beraber sözleri görebilmekti, ve biraz zaman ayırarak sonuca ulaştım. :) Herkese iyi müzikler.. @ozgrust 

Paylaş:

Videolar

BenFero - Demet Akalın / Karaoke Altyazı Animasyonu

Özel Video Tasarım

HABERDAR OL!

Yeniliklerden ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-Mail Listemize Abone Olun!

Search