@ozgrust

Hakkımda

Merhaba, 2003 yılından bu yana açık hava reklamcılık sektörü ve masa üstü grafik tasarım çalışmaları üzerine çeşitli kategorilerde işler yapmaktayım, Müşterilerimizin Firma kimliği, marka yüzü ve talep ve ihtiyaçlarına göre ekip arkadaşlarımla birlikte en iyiye odaklanarak sonuca ulaşırız. Tabela Tasarım ve İmalatı, Grafik Tasarım, Video Tasarım, Tanıtım Filmi, Story / Hikaye Tasarım, Grafik Animasyon, Affter Effect Proje Düzenleme, Render / Kurgu ve Montaj, Web Tasarım, Sosyal Medya Yönetimi ve İçerik Üretimi gibi hizmetler vermekteyiz.

Ekibimiz:? @ozgrust Creative Studio olarak sektörde ilk yıllarda yalnız başına başladığım bu mecrada, şimdi; Akarsu Reklam San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti. 'nde Kreatif direktör olarak bağlı işler yapmaktayız. 2017 Yılında 25 kişilik personel kadrosuna sahip Akarsu Reklam'ı hem müşteri hemde iş ortaklığı anlaşması yaparak çalışma alanımı genişletmenin yanı sıra ekip arkadaşlarımıda arttırma fırsatı buldum.

Kimdir?bu Özgür Usta : 1979 yılının, Temmuz ayında istanbul'da doğumuştur. 3 ekrek kardeşin ortancısıdır. Askerliğini Ankara'da Kara Harp Okulunda Ulaştırma Olarak Yapmıştır. 2002 yılında Askerlik sonrası reklamcılık sektörüne çırak olarak seköre ilk adımını atmıştır. 1 yıl sonra grafik tasarıma meraklanarak, iş arkadaşları grafik tasarımcılara bakarak bilgisayarda Corel Draw öğrenmiştir. Daha sonra bu tecrübesiyle başka bir reklam şirketine grafik tasarımcı olarak işe başlamış ve iş hayatına bilgisayar başında çalışarak devam etmiştir. Kısaca Özgür Usta grafik tasarım işini kendi çabaları ile çalışarak öğrenmiştir. (Aktif Çalıştığım ve Kullandığım Program Tecrübelerimi Yan Tarafta ki Grafik Tablolarından İnceleyebilirsiniz.)

Grafik Tasarım; Müşterilerin talep ve ihtiyaçlarını önce hayal edip bilgisayar ortamında tasarlayıp real'e taşıyarak sonuçlanan işlerin insanların memnuniyetine araç olması herzaman beni mutlu etmiştir.

insanın karakteri bir marka değildir, fakat markalar insanın karakterini yansıtabilir.
Geçmişten Günümüze Çalışma Hayatı:
2002/2003 - Irmak Reklam San. ve Tic. Ltd. Şti. / www.irmakreklam.com
2003/2008 - Yazım Reklam San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti. / www.yazimreklam.com
2007/2009 - Freelance Grafiker
2009/2010 - Irmak Reklam San. ve Tic. Ltd. Şti. / www.irmakreklam.com
2010/2012 - Freelance Grafiker
2012/2014 - Tropik Ajans www.tropikreklam.com
2014/2015 - Master VFX www.mastervfx.com - www.mutlucagdasusta.com 
2015/2017 - Freelance Grafiker
2017/2020 - Akarsu Reklam San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti. / www.akarsureklam.com

Prgramlar

Aktif Olarak Kullandığım Programlar.
Adobe After Effects CC70%
Adobe Photoshop CC95%
Adobe Premiere Pro CC82%
Coreldraw Graphics Suite97%
Adobe Illustrator CC45%
Microsoft FrontPage 200362%
Adobe Media Encoder CC98%

HABERDAR OL!

Yeniliklerden ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-Mail Listemize Abone Olun!