Müşteriler

Akarsu Reklam

Açık Hava Reklam Hizmetleri
Paylaş:

Şirket Bilgileri

  • Adı: Akarsu Reklam San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti.
  • İş Başlama Tarihi: 24, Haz 2007
  • Şehir: İstanbul
  • Adres: Bayrampaşa
Sosyal Medya:

Hakkında

Akarsu Reklam 2003 yılında Kadir Akarsu tarafından kurmuştur. o günden buyana iş ihtiyaçları gereği yenilenen teknolojiyi yakından takip ederek makine parkurunu sürekli güncel tutmuştur.

Tabela Ve Matbaa Müşterilerinin Yanı Sıra Reklamcı, Tabelacı Ve Ajans Müşterilerinin Oldukça Artması İle Birlikte, Makine Almanın İş Alımlarına Olan Faydasını Gördü. Daha Hızlı, Kaliteli Hizmetler Ve Üretimde Dışa Bağımlılığı Bitirmek İçin Makine Yatırımlarını Arttırdı. Tabela İşleme Ve Üretim İşlerinde Gerekli Tüm Makineleri Akarsu Reklam Bünyesine Dahil Etti.

Akarsu Akarsu Reklam Bünyesine Dahil Ettiği Makineler: Cnc Router Kesim Makinesi, Cnc Pleksi Lazer Kesim Makinesi, Kompozit Derz Ebatlama Makinesi, Kutu Harf Bant Bükme ve Derz Açma Makinesi, Kutu Harf Bant Derz Açma Makinesi, Paslanmaz Harf Lazer Punto Kaynak Makinesi, Masa Tipi Paslanmaz Çelik Lazer Kaynak Makinesi, 1 Kw'lık Cnc Paslanmaz Ve Demir Kesim Makinesi, Full Otomatik Laminasyon Makinesi, Pleksi Kenarı Kanal Açma Makinesi,. 320'lik Dijital Baskı Makinesi, Bas-Kes Plotter Yazı Kesim Makinesi,

Akarsu Reklam San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti.

Atölye Ekibimizin Üretimini Yaptığı Tabela ve Diğer Reklam Ürünlerimize 2 Yıl Sağlamlık Garantisi Veriyor ve Herhangi Bir Teknik Arıza Söz Konusu olduğunda Ücretsiz Bakım, Onarım Hizmeti Sunuyor.

HABERDAR OL!

Yeniliklerden ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-Mail Listemize Abone Olun!

Search