Müşteriler

Slaytfotoklip.com

3D Slayt Foto Klip Tasarım
Paylaş:

Şirket Bilgileri

 • Adı: Slaytfotoklip.com
 • İş Başlama Tarihi: 14, Tem 2006
 • Şehir: İstanbul
 • Adres: Bayrampaşa
Sosyal Medya:

Hakkında

Standartların üzerinde fotoğraf slaytları üretmeye odaklanan Slayt Foto Klip web sitesi projemiz, Fotoğrafçılık sektöründe bir ilk'e imza atıyor. Günümüzde standart geçişli üretilen slayt gösterisi videolarının aksine, üç boyutlu grafik animasyon tekniği ile ürettiğimiz video projeleri profesyonel fotoğrafçılığa ve slayt dünyasına yenilikler getiriyor.

Projemizin ana fikir sahibi ve uygulayıcı yapımcısı olan Özgür USTA 2003 yılından bu yana açık hava reklam sektörünün birçok çeşitli mecralarında işler yapmıştır. Reklam sektörüne yeni fikirler ile hali hazırda farklı web site projeleri ve reklam işleri sunan Özgür USTA fotoğrafçılık sektöründeki bu eksikliği görerek geliştirdiği fikir ile Slaytfotoklip.com web sitesi projesini hayata geçirmiştir.

Son yıllarda Açık hava reklam işlerinin yanı sıra Grafik Tasarım ve Motion Graphic ile ilgili işler yapan Özgür USTA gelişen teknoloji ile standartların üzerinde fotoğraf slaytları üretmek için bu projeyi hazırlama kararı almış ve uygulamaya koymuştur.

Slaytfotoklip.com Nedir?

 • Siz müşterilerimizin ve değerli web site ziyaretçilerimizin çok kıymetli Doğum Günü, Arkadaş, Sevgili, Nişan, Düğün ve Aile Fotoğraflarını, en çok sevdiğiniz müzik eşliğinde profosyonel bilgisayar programlarında 3D Graphic, Motion Graphic tekniği kullanılarak hazırlanmış Full HD/1080p kalitesinde özel video klipler üretir. Daha detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz:
Yenilikçi 3D Tasarımlar, Akılcı Grafik Animasyonlar ile ilkeli ve Sorumlu yaklaşımımızla fotoğraf slayt videoları sektörün de lider olmak, Bireysel, Fotoğrafçı ve Düğün Salonu site ziyaretçilerimize özel sürekli Slayt Foto Klip hizmetleri vermek.

Misyonumuz:
Profosyonel bir slayt foto klip video ya herkesin sahip olma hakkı olduğuna inanıyoruz. Slaytfotoklip.com olarak her geçen gün arşivimize yeni klipler dahil ederek, tüm site ziyaretçilerimize kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz. 

 • Bu proje; Açık Hava Reklamcılığı, Grafik Tasarım, Grafik Animasyon ve Web Tasarım işlerini Bayrampaşa/İstanbul'daki ofisinde yapan @ozgrust ''Özgür USTA'' tarafından Hazırlanmış ve halihazırda geliştirmektedir.
 • Ücretlendirme ve Arşiv
  Gün geçtikçe yeni hazırlanan projeler Slayt Foto Klipler Arşivine eklenecektir.

  Ücretlendirme bilgisayar ortamında ki kaybedilen Zamana ve ''Render'' Kayıt sürecine göre yapılmaktadır. Ücret bedelleri Sitemiz ''Beta'' Deneme sürümü olduğu için Havale ve Eft yolu ile Projeye destek bağışı olarak alınmaktadır. Fatura ve benzeri bir evrak verilmemektedir.

  Siz değerli size ziyaretçilerimizin desteklerini projemize bekliyoruz. Proje ilgi ve web site ziyaretçileri den desteklendiği süreçte talepler doğrultusunda kredi kartı ile online ödeme sistemini web sitemize dahil etmeyi hedeflemekteyiz.

  Proje Hakkında.
  Hatıralar Değerlidir. Hayatın içinden kopup gelen ve yaşamdan kesitler sunan hatıra fotoğrafları, hayatımızın bir dönemin tanıklığını yapar ve geçmiş zamanın daha iyi anımsanmasına katkı sağlarlar. Sevdiklerimiz ile yaşadığımız güzel anlarımızı, bir zaman sonra anımsadığımız da duygularımız ile pekiştiririz ve haz alırız. Hayatımızı zamanın nasıl geçtiğini pek düşünmeden yaşasak ta bir bakmışız ki dünkü yaşadıklarımız çok daha da kıymetli hatıralara dönüşmüştür. Slaytfotoklip.com projesi geçmişteki veya günümüzdeki çektiğiniz kıymetli hatıra fotoğraflarınızı dahada özel hale getirmek için tasarlanmış bir web sitesi projesidir. Devamını Oku..

HABERDAR OL!

Yeniliklerden ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-Mail Listemize Abone Olun!

Search